15.06.26 р. студенти 4 курсу спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» кафедри біології, здоров’я людини та фізичної терапії продемонстрували свої професійні компетентності під час складання практично-орієнтованого іспиту. Іспит проводився у форматі восьми екзаменаційних станцій, що моделюють реальні клінічні ситуації роботи асистента фізичного терапевта.
У ході випробування майбутні фахівці виконували практичні завдання, проводили оцінювання функціонального стану пацієнтів, обґрунтовували вибір реабілітаційних втручань і демонстрували навички професійної комунікації.
Іспит став важливим етапом підтвердження готовності студентів до самостійної професійної діяльності, адже вимагав не лише ґрунтовних теоретичних знань, а й уміння застосовувати їх на практиці.
Вітаємо наших студентів із успішним проходженням цього відповідального етапу та бажаємо впевненості, професійного зростання і нових досягнень на шляху до обраної професії!





Leave a Reply